Main Menu
User Menu

90. průzkumné křídlo [1945-1945]

90th Reconnaissance Wing

     
Název:
Name:
90. průzkumné křídlo
Originální název:
Original Name:
90th Reconnaissance Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
23.06.1945
Předchůdce:
Predecessor:
90. fotografické křídlo, průzkumné
Datum zániku:
Disbanded:
23.10.1945
Nástupce:
Successor:
90. průzkumné křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
10.04.1945-23.10.1945 Armádní letecké síly
Dislokace:
Deployed:
23.04.1945-23.10.1945 Aurora, Buckley Field
Velitel:
Commander:
30.01.1945-21.07.1945 Northrup, George G. (Colonel)
21.07.1945-23.07.1945 Rauk, Karl T. (Lieutenant Colonel)
23.07.1945-26.07.1945 Polifka, Karl L. (Colonel)
26.07.1945-08.09.1945 Berry, James D. (Lieutenant Colonel)
08.09.1945-01.10.1945 Polifka, Karl L. (Colonel)
01.10.1945-23.10.1945 Cheney, Clair E. (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/90-pruzkumne-kridlo-1945-1945-t139294#453441Verze : 0
MOD