Main Menu
User Menu

69. křídlo pro přepravu jednotek [1947-1948]

69th Troop Carrier Wing

     
Název:
Name:
69. křídlo pro přepravu jednotek
Originální název:
Original Name:
69th Troop Carrier Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
28.01.1947
Předchůdce:
Predecessor:
69. smíšené křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
16.04.1948
Nástupce:
Successor:
69. letecká divize, pro přepravu jednotek
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
23.03.1947-16.04.1948 11. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
23.03.1947-16.04.1948 Coraopolis, Greater Pittsburgh Airport

Velitel:
Commander:
23.03.1947-16.04.1948 ?, ? ( ? )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
17.10.1947-01.07.1948 375. skupina pro přepravu jednotek
17.10.1947-16.04.1948 433. skupina pro přepravu jednotek

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/69-kridlo-pro-prepravu-jednotek-1947-1948-t139268#453415Verze : 0
MOD