Main Menu
User Menu

65. letecká divize [1985-1991]

65th Air Division

     
Název:
Name:
65. letecká divize
Originální název:
Original Name:
65th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.06.1985
Předchůdce:
Predecessor:
65. letecká divize (obranná)
Datum zániku:
Disbanded:
30.06.1991
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.06.1985-30.06.1991 17. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.06.1985-01.10.1987 Sembach, Sembach AB /
01.10.1987-30.06.1991 Wiesbaden, Lindsey AS /
Velitel:
Commander:
01.06.1985-14.07.1985 ?, ? ( ? )
15.07.1985-12.08.1986 Scheidt, John C. Jr (Major General)
12.08.1986-03.08.1987 Drew, Philip M. (Brigadier General)
03.08.1987-22.04.1988 Corder, John A. (Brigadier General)
22.04.1988-24.01.1989 Daniel, Gerald A. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.06.1985-30.06.1991 52. taktické stíhací křídlo
01.06.1985-30.06.1991 66. křídlo elektronického boje

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/65-letecka-divize-1985-1991-t139265#453412Verze : 0
MOD