Main Menu
User Menu

64. letecká divize (obranná) [1952-1963]

64th Air Division (Defense)

     
Název:
Name:
64. letecká divize (obranná)
Originální název:
Original Name:
64th Air Division (Defense)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.12.1952
Předchůdce:
Predecessor:
64. letecká divize (obranná)
Datum zániku:
Disbanded:
01.07.1963
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.12.1952-01.04.1957 ?
01.04.1957-01.07.1963 Velitelství protivzdušné obrany
Dislokace:
Deployed:
20.12.1952-01.07.1960 Pepperrell AFB
01.07.1960-01.07.1963 Orange Lake, Stewart AFB
Velitel:
Commander:
12.09.1952-20.12.1952 Bonds, Charles R. Jr (Colonel)
20.12.1952-20.05.1954 Bonds, Charles R. Jr (Colonel)
20.05.1954-30.06.1955 Downer, Charles B. (Colonel)
30.06.1955-23.07.1955 Myers, Joseph (Colonel)
23.07.1955-11.07.1958 McColpin, Carroll W. (Colonel)
11.07.1958-01.07.1960 Terrell, Frederick R. (Brigadier General)
01.07.1960-01.07.1963 Neely, Harold L. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.07.1962-01.07.1963 Vzdušné síly na Islandu

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/64-letecka-divize-obranna-1952-1963-t139260#453407Verze : 0
MOD