Main Menu
User Menu

49. letecká divize [1951-1952]

49th Air Division

     
Název:
Name:
49. letecká divize
Originální název:
Original Name:
49th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.10.1951
Předchůdce:
Predecessor:
49. letecká divize, bombardovací
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1952
Nástupce:
Successor:
49. letecká divize, operační
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
07.11.1951-01.04.1952 Velitelství taktického letectva
Dislokace:
Deployed:
07.11.1951-01.04.1952 Hampton, Langley AFB

Velitel:
Commander:
07.11.1951-28.02.1952 Jones, James D. (Colonel)
28.02.1952-01.04.1952 Stevenson, John D. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/49-letecka-divize-1951-1952-t139238#453385Verze : 0
MOD