Main Menu
User Menu

47. letecká divize [1951-1952]

47th Air Division

     
Název:
Name:
47. letecká divize
Originální název:
Original Name:
47th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.02.1951
Předchůdce:
Predecessor:
47. bombardovací křídlo, velmi těžké
Datum zániku:
Disbanded:
16.06.1952
Nástupce:
Successor:
47. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
10.02.1951-16.06.1952 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
10.02.1951-16.06.1952 Roswell, Walker Air Force Base
Velitel:
Commander:
10.02.1951-15.01.1952 Harris, Hunter Jr (Brigadier General)
15.01.1952-07.04.1952 Blanchard, William H. (Colonel)
07.04.1952-16.06.1952 Musgrave, Thomas C. Jr (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
10.02.1951-16.06.1952 509. bombardovací křídlo, střední
10.02.1951-16.06.1952 6. bombardovací křídlo, střední

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/47-letecka-divize-1951-1952-t139228#453375Verze : 0
MOD