Main Menu
User Menu

45. letecká divize [1954-1958]

45th Air Division

     
Název:
Name:
45. letecká divize
Originální název:
Original Name:
45th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
24.09.1954
Předchůdce:
Predecessor:
45. bojové bombardovací křídlo (těžké)
Datum zániku:
Disbanded:
18.01.1958
Nástupce:
Successor:
45. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.10.1954-18.01.1958 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
08.10.1954-18.01.1958 Loring AFB
Velitel:
Commander:
08.10.1954-18.06.1955 Harrison, Bertram C. (Brigadier General)
18.06.1955-18.01.1958 Martin, William K. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
08.10.1954-18.01.1958 42. bombardovací křídlo, těžké

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/45-letecka-divize-1954-1958-t139221#453368Verze : 0
MOD