Main Menu
User Menu

45. bombardovací křídlo (těžké) [1943-1943]

45th Bombardment Wing (Heavy)

     
Název:
Name:
45. bombardovací křídlo (těžké)
Originální název:
Original Name:
45th Bombardment Wing (Heavy)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
06.04.1943
Předchůdce:
Predecessor:
45. bombardovací křídlo (střední)
Datum zániku:
Disbanded:
30.08.1943
Nástupce:
Successor:
45. bojové bombardovací křídlo (těžké)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
06.04.1943-05.08.1943 3. letecká armáda
25.08.1943-30.08.1943 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
06.04.1943-04.08.1943 Tampa, MacDill Field
25.08.1943-30.08.1943 Brampton, US Army Air Force Station 103
Velitel:
Commander:
DD.04.1943-30.08.1943 Liles, Carl L. (Major)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/45-bombardovaci-kridlo-tezke-1943-1943-t139219#453366Verze : 0
MOD