Main Menu
User Menu

44. letecká divize, bombardovací [1948-1949]

44th Air Division, Bombardment

     
Název:
Name:
44. letecká divize, bombardovací
Originální název:
Original Name:
44th Air Division, Bombardment
Datum vzniku:
Raised/Formed:
16.04.1948
Předchůdce:
Predecessor:
44. bombardovací křídlo, velmi těžké
Datum zániku:
Disbanded:
27.07.1949
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
16.04.1948-01.07.1948 10. letecká armáda
01.07.1948-12.01.1949 14. letecká armáda
12.01.1949-27.06.1949 12. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
16.04.1948-24.06.1948 San Antonio, Brooks Field
24.06.1948-27.06.1949 San Antonio, Brooks Air Force Base
Velitel:
Commander:
16.04.1948-27.06.1949 ?, ? ( ? )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
16.04.1948-27.06.1949 312. bombardovací skupina (velmi těžká)

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/44-letecka-divize-bombardovaci-1948-1949-t139217#453364Verze : 0
MOD