Main Menu
User Menu

42. letecká divize [1959-1962]

42nd Air Division

     
Název:
Name:
42. letecká divize
Originální název:
Original Name:
42nd Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.07.1959
Předchůdce:
Predecessor:
42. letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
01.06.1962
Nástupce:
Successor:
42. strategická letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.07.1959-01.06.1962 2. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
15.07.1959-01.06.1962 Wichita, McConnell AFB
Velitel:
Commander:
15.07.1959-02.07.1960 Sanborn, Kenneth O. (Major General)
02.07.1960-01.06.1962 Sicklen, Norton H. Van (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.03.1962-01.06.1962 381. strategické raketové křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/42-letecka-divize-1959-1962-t139207#453354Verze : 0
MOD