Main Menu
User Menu

38. letecká divize [1951-1952]

38th Air Division

     
Název:
Name:
38. letecká divize
Originální název:
Original Name:
38th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.10.1951
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
16.06.1952
Nástupce:
Successor:
38. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
10.10.1951-16.06.1952 2. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
10.10.1951-16.06.1952 Savannah, Hunter AFB
Velitel:
Commander:
18.10.1951-27.02.1952 Glantzberg, F. E. (Brigadier General)
27.02.1952-16.06.1952 Grubbs, Sydney D. Jr (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
10.10.1951-16.06.1952 2. bombardovací křídlo
10.10.1951-16.06.1952 2. bombardovací křídlo, střední
10.10.1951-16.06.1952 308. bombardovací křídlo, střední

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/38-letecka-divize-1951-1952-t139189#453336Verze : 0
MOD