Main Menu
User Menu

37. letecká divize [1966-1970]

37th Air Division

     
Název:
Name:
37. letecká divize
Originální název:
Original Name:
37th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.01.1966
Předchůdce:
Predecessor:
37. letecká divize (obranná)
Datum zániku:
Disbanded:
30.06.1970
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.01.1966-01.04.1966 Velitelství protivzdušné obrany
01.04.1966-01.12.1969 1. letecká armáda
01.12.1969-30.06.1970 ?
Dislokace:
Deployed:
01.04.1966-30.06.1970 Happy Valley-Goose Bay, Goose AFB

Velitel:
Commander:
20.01.1966-01.04.1966 -, - (-)
01.04.1966-12.01.1967 Burke, Archie M. (Brigadier General)
12.01.1967-18.08.1968 Pease, John H. (Colonel)
18.08.1968-30.06.1970 Darby, James A. (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1966-31.12.1969 Vzdušné síly na Islandu

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/37-letecka-divize-1966-1970-t139188#453335Verze : 0
MOD