Main Menu
User Menu

37. letecká divize [1951-1952]

37th Air Division

     
Název:
Name:
37. letecká divize
Originální název:
Original Name:
37th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.10.1951
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
28.05.1952
Nástupce:
Successor:
37. letecká divize (obranná)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
10.10.1951-28.05.1952 2. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
10.10.1951-28.05.1952 Lockbourne, Lockbourne AFB
Velitel:
Commander:
10.10.1951-16.03.1952 -, - (-)
17.03.1952-28.05.1952 Dougher, Charles B. (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
10.10.1951-28.05.1952 91. strategické průzkumné křídlo, střední

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/37-letecka-divize-1951-1952-t139186#453333Verze : 0
MOD