Main Menu
User Menu

34. letecká divize (obranná) [1952-1960]

34th Air Division (Defense)

     
Název:
Name:
34. letecká divize (obranná)
Originální název:
Original Name:
34th Air Division (Defense)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.02.1952
Předchůdce:
Predecessor:
34. letecká divize (obranná)
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1960
Nástupce:
Successor:
34. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.02.1952-16.02.1953 ?
16.02.1953-01.01.1960 ?
Dislokace:
Deployed:
01.02.1952-01.01.1960 Albuquerque, Kirtland AFB
Velitel:
Commander:
01.02.1952-15.07.1953 Matheny, William A. (Brigadier General)
15.07.1953-12.07.1957 Bowman, Wendell W. (Brigadier General)
12.07.1957-05.06.1958 Terrell, Frederick R. (Colonel)
05.06.1958-22.11.1959 Knight, Richard T. (Colonel)
22.11.1959-01.01.1960 Stocking, Lewis W. (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/34-letecka-divize-obranna-1952-1960-t139178#453325Verze : 0
MOD