Main Menu
User Menu

34. letecká divize (obranná) [1951-1952]

34th Air Division (Defense)

     
Název:
Name:
34. letecká divize (obranná)
Originální název:
Original Name:
34th Air Division (Defense)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1951
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1952
Nástupce:
Successor:
34. letecká divize (obranná)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
05.01.1951-01.02.1952 ?
Dislokace:
Deployed:
05.01.1951-01.02.1952 Albuquerque, Kirtland AFB
Velitel:
Commander:
05.01.1951-25.03.1951 Blackburn, Thomas W. (Colonel)
25.03.1951-01.02.1952 Matheny, William A. (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/34-letecka-divize-obranna-1951-1952-t139177#453324Verze : 0
MOD