Main Menu
User Menu

32. letecká divize [1966-1969]

32nd Air Division

     
Název:
Name:
32. letecká divize
Originální název:
Original Name:
32nd Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.01.1966
Předchůdce:
Predecessor:
32. letecká divize (SAGE)
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1969
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.01.1966-01.04.1966 Velitelství protivzdušné obrany
01.04.1966-01.07.1968 14. letecká armáda
01.07.1968-31.12.1969 1. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.04.1966-31.12.1969 Montgomery, Gunter AFB
Velitel:
Commander:
01.04.1966-31.12.1969 Milner, Victor Jr (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/32-letecka-divize-1966-1969-t139172#453319Verze : 0
MOD