Main Menu
User Menu

32. letecká divize (obranná) [1952-1958]

32nd Air Division (Defense) 

     
Název:
Name:
32. letecká divize (obranná)
Originální název:
Original Name:
32nd Air Division (Defense) 
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.02.1952
Předchůdce:
Predecessor:
32. letecká divize (obranná)
Datum zániku:
Disbanded:
15.08.1958
Nástupce:
Successor:
32. letecká divize (SAGE)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.02.1952-15.08.1958 ?
Dislokace:
Deployed:
01.02.1952-12.02.1952 Orange Lake, Stewart AFB
12.02.1952-15.08.1958 Hancock Field
Velitel:
Commander:
01.02.1952-31.05.1953 McCauley, James W. (Brigadier General)
31.05.1953-31.07.1958 Israel, Robert S. Jr (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.03.1956-01.08.1958 14. stíhací skupina (protivzdušné obrany)
01.03.1956-01.08.1958 23. stíhací skupina (protivzdušné obrany)

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/32-letecka-divize-obranna-1952-1958-t139170#453317Verze : 1
MOD