Main Menu
User Menu

32. letecká divize (obranná) [1949-1952]

32nd Air Division (Defense) 

     
Název:
Name:
32. letecká divize (obranná)
Originální název:
Original Name:
32nd Air Division (Defense) 
Datum vzniku:
Raised/Formed:
08.11.1949
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1952
Nástupce:
Successor:
32. letecká divize (obranná)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.12.1949-01.09.1950 1. letecká armáda
01.09.1950-01.02.1952 ?
Dislokace:
Deployed:
08.12.1949-01.02.1952 Orange Lake, Stewart AFB
Velitel:
Commander:
08.12.1949-31.01.1950 Miller, John A. H. (Lieutenant Colonel)
31.01.1950-28.02.1950 Quanrud, Otto G. (Lieutenant Colonel)
28.02.1950-31.07.1950 Crimmins, Fred T. Jr (Colonel)
31.07.1950-28.02.1951 Smart, Jacob E. (Brigadier General)
28.02.1951-30.04.1951 Crimmins, Fred T. Jr (Colonel)
30.04.1951-30.09.1951 Agan, Arthur C. Jr (Colonel)
30.09.1951-30.11.1951 Willcox, Grover C. Jr (Colonel)
30.11.1951-01.02.1952 McCauley, James W. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/32-letecka-divize-obranna-1949-1952-t139169#453316Verze : 0
MOD