Main Menu
User Menu

29. letecká divize (SAGE) [1960-1966]

29th Air Division (SAGE)

     
Název:
Name:
29. letecká divize (SAGE)
Originální název:
Original Name:
29th Air Division (SAGE)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1960
Předchůdce:
Predecessor:
29. letecká divize (obranná)
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1966
Nástupce:
Successor:
29. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1960-01.04.1966 Velitelství protivzdušné obrany
Dislokace:
Deployed:
01.01.1960-01.07.1961 Great Falls, Malmstrom AFB
01.07.1961-01.04.1966 Belton, Richards-Gebaur AFB
Velitel:
Commander:
01.01.1960-01.07.1961 Lessig, Cecil P. (Brigadier General)
01.07.1961-24.07.1961 Bowman, Wendell W. (Major General)
24.07.1961-30.01.1965 Muehleisen, Dolf E. (Major General)
30.01.1965-01.04.1966 McGehee, Thomas K. (Major General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/29-letecka-divize-SAGE-1960-1966-t139160#453307Verze : 0
MOD