Main Menu
User Menu

28. letecká divize [1985-1992]

28th Air Division

     
Název:
Name:
28. letecká divize
Originální název:
Original Name:
28th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1985
Předchůdce:
Predecessor:
28. letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
29.05.1992
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1985-29.05.1992 Velitelství taktického letectva
Dislokace:
Deployed:
01.04.1985-29.05.1992 Oklahoma City, Tinker AFB
Velitel:
Commander:
01.04.1985-16.09.1986 James, William K. (Brigadier General)
16.09.1986-17.04.1989 Logeman, John D. (Brigadier General)
17.04.1989-29.05.1992 Ball, William J. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1985-01.10.1991 552. letecké křídlo výstrahy a uvědomování
01.10.1991-29.05.1992 552. křídlo řízení letového provozu

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/28-letecka-divize-1985-1992-t139157#453304Verze : 0
MOD