Main Menu
User Menu

22. strategická letecká divize [1962-1965]

22nd Strategic Aerospace Division

     
Název:
Name:
22. strategická letecká divize
Originální název:
Original Name:
22nd Strategic Aerospace Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1962
Předchůdce:
Predecessor:
22. letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
01.07.1965
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1962-01.07.1965 15. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.07.1962-01.07.1963 Schilling AFB
01.07.1963-01.07.1965 Roswell, Walker Air Force Base
Velitel:
Commander:
01.07.1962-24.07.1963 Hayes, Jack W. Jr (Colonel)
24.07.1963-21.03.1964 Robinson, Gerald G. (Colonel)
21.03.1964-01.07.1965 Bacon, William C. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.07.1962-25.06.1965 310. strategické letecké křídlo
01.07.1963-01.07.1965 6. strategické letecké křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/22-strategicka-letecka-divize-1962-1965-t139137#453284Verze : 0
MOD