Main Menu
User Menu

22. bombardovací výcvikové křídlo [1942-1943]

22nd Bombardment Training Wing

     
Název:
Name:
22. bombardovací výcvikové křídlo
Originální název:
Original Name:
22nd Bombardment Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
28.11.1942
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.08.1943
Nástupce:
Successor:
22. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
05.12.1942-06.08.1943 3. velitelství letecké podpory
06.08.1943-15.08.1943 3. velitelství stíhacího letectva
Dislokace:
Deployed:
05.12.1942-12.02.1943 Savannah, Savannah Army Air Base
12.02.1943-15.08.1943 Tampa, Drew Army Airfield
Velitel:
Commander:
05.12.1942-15.08.1943 Vance, Reginald F. C. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
28.03.1943-15.08.1943 407. bombardovací skupina (střemhlavá)

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/22-bombardovaci-vycvikove-kridlo-1942-1943-t139135#453282Verze : 0
MOD