Main Menu
User Menu

21. strategická letecká divize [1962-1964]

21st Strategic Aerospace Division

     
Název:
Name:
21. strategická letecká divize
Originální název:
Original Name:
21st Strategic Aerospace Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.02.1962
Předchůdce:
Predecessor:
21. letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1964
Nástupce:
Successor:
21. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.02.1962-01.09.1964 2. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
15.02.1962-01.09.1964 Topeka, Forbes AFB
Velitel:
Commander:
15.02.1962-16.08.1962 Hunziker, Richard O. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.02.1962-01.02.1964 40. bombardovací křídlo, střední
15.02.1962-01.09.1964 55. strategické průzkumné křídlo, střední
01.02.1964-01.09.1964 40. strategické letecké křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/21-strategicka-letecka-divize-1962-1964-t139132#453279Verze : 0
MOD