Main Menu
User Menu

19. letecká divize [1951-1952]

19th Air Division

     
Název:
Name:
19. letecká divize
Originální název:
Original Name:
19th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.02.1951
Předchůdce:
Predecessor:
19. letecká divize, bombardovací
Datum zániku:
Disbanded:
16.06.1952
Nástupce:
Successor:
19. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
16.02.1951-16.06.1952 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
16.02.1951-16.06.1952 Fort Worth, Carswell AFB
Velitel:
Commander:
16.02.1951-10.04.1952 Irvine, Clarence S. (Major General)
10.04.1952-16.06.1952 Kelly, Joe W. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
16.02.1951-16.06.1952 7. bombardovací křídlo, těžké

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/19-letecka-divize-1951-1952-t139119#453266Verze : 0
MOD