Main Menu
User Menu

9. letecká divize [1946-1946]

9th Air Division

     
Název:
Name:
9. letecká divize
Originální název:
Original Name:
9th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.12.1946
Předchůdce:
Predecessor:
9. letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1946
Nástupce:
Successor:
19. bombardovací křídlo, velmi těžké
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.12.1946-31.12.1946 14. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
20.12.1946-31.12.1946 Birmingham, Birmingham Army Airfield

Velitel:
Commander:
24.05.1945-12.08.1945 Sanders, Richard C. (Brigadier General)
12.08.1945-DD.11.1945 Vance, Reginald F. C. (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/9-letecka-divize-1946-1946-t139116#453263Verze : 0
MOD