Main Menu
User Menu

17. letecká divize [1975-1976]

17th Air Division

     
Název:
Name:
17. letecká divize
Originální název:
Original Name:
17th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
24.01.1975
Předchůdce:
Predecessor:
17. strategická letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1976
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1975-01.01.1976 ?
Dislokace:
Deployed:
01.07.1975-01.01.1976 U Tapao
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.07.1975-23.12.1975 432. taktické stíhací křídlo
01.07.1975-01.01.1976 635. skupina bojového zabezpečení

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/17-letecka-divize-1975-1976-t139102#453249Verze : 0
MOD