Main Menu
User Menu

17. strategická raketová divize [1963-1965]

17th Strategic Missile Division 

     
Název:
Name:
17. strategická raketová divize
Originální název:
Original Name:
17th Strategic Missile Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1963
Předchůdce:
Predecessor:
17. strategická letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
01.07.1965
Nástupce:
Successor:
17. strategická letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1963-01.07.1965 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.09.1963-01.07.1965 Knob Noster, Whiteman AFB
Velitel:
Commander:
01.08.1963-08.09.1964 Preston, Joseph J. (Major General)
08.09.1964-01.07.1965 Ellis, Richard N. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1963-01.07.1965 381. strategické raketové křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/17-strategicka-raketova-divize-1963-1965-t139100#453247Verze : 2
MOD