Main Menu
User Menu

17. strategická letecká divize [1962-1963]

17th Strategic Aerospace Division

     
Název:
Name:
17. strategická letecká divize
Originální název:
Original Name:
17th Strategic Aerospace Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
15.02.1962
Předchůdce:
Predecessor:
17. letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1963
Nástupce:
Successor:
17. strategická raketová divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
15.02.1962-01.07.1963 2. letecká armáda
01.07.1963-01.09.1963 8. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
15.02.1962-01.09.1963 Knob Noster, Whiteman AFB
Velitel:
Commander:
15.02.1962-01.08.1963 Strauss, Robert H. (Brigadier General)
01.08.1963-01.09.1963 Preston, Joseph J. (Major General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.02.1962-01.09.1963 340. bombardovací křídlo, střední
01.07.1963-01.09.1963 381. strategické raketové křídlo

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/17-strategicka-letecka-divize-1962-1963-t139099#453246Verze : 1
MOD