Main Menu
User Menu

13. strategická raketová divize [1963-1966]

13th Strategic Missile Division

     
Název:
Name:
13. strategická raketová divize
Originální název:
Original Name:
13th Strategic Missile Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1963
Předchůdce:
Predecessor:
13. letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
02.07.1966
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1963-01.07.1963 15. letecká armáda
01.07.1963-01.07.1965 8. letecká armáda
01.07.1965-02.07.1966 15. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.01.1963-02.07.1966 Cheyenne, Francis E. Warren AFB
Velitel:
Commander:
01.01.1963-13.01.1965 Rader, William S. (Brigadier General)
13.01.1965-02.07.1966 Lyle, Lewis E. (Major General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1963-25.06.1965 451. strategické raketové křídlo (střel Titan)
01.07.1963-02.07.1966 90. strategické raketové křídlo (střel Minuteman)

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/13-strategicka-raketova-divize-1963-1966-t139083#453230Verze : 0
MOD