Main Menu
User Menu

12. strategická raketová divize [1971-1973]

12th Strategic Missile Division 

     
Název:
Name:
12. strategická raketová divize
Originální název:
Original Name:
12th Strategic Missile Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
30.06.1971
Předchůdce:
Predecessor:
12. strategická letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
01.03.1973
Nástupce:
Successor:
12. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
30.06.1971-01.03.1973 15. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
30.06.1971-01.03.1973 Tucson, Davis-Monthan AFB
Velitel:
Commander:
30.06.1971-29.02.1972 DesPortes, John A. (Brigadier General)
29.02.1972-02.02.1973 Darmstandler, Harry M. (Brigadier General)
02.02.1973-01.03.1973 Murphy, James S. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
30.06.1971-01.04.1973 308. strategické raketové křídlo (střel Titan)
30.06.1971-01.03.1973 381. strategické raketové křídlo
01.08.1972-01.03.1973 100. strategické průzkumné křídlo
01.08.1972-01.03.1973 22. bombardovací křídlo, těžké

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/12-strategicka-raketova-divize-1971-1973-t139074#453221Verze : 1
MOD