Main Menu
User Menu

11. letecká divize (obranná) [1953-1960]

11th Air Division (Defense)

     
Název:
Name:
11. letecká divize (obranná)
Originální název:
Original Name:
11th Air Division (Defense)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
08.04.1953
Předchůdce:
Predecessor:
11. letecká divize (obranná)
Datum zániku:
Disbanded:
25.08.1960
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.04.1953-25.08.1960 Velitelství letectva na Aljašce
Dislokace:
Deployed:
08.04.1953-25.08.1960 Ladd AFB
Velitel:
Commander:
08.04.1953-DD.07.1954 Smith, Donald B. (Brigadier General)
DD.07.1954-28.08.1954 Heinlein, Oscar A. (Colonel)
28.08.1954-15.05.1957 Bennett, T. Alan (Brigadier General)
15.05.1957-DD.07.1957 Stocking, Lewis W. (Colonel)
DD.07.1957-11.09.1957 Gibson, Kenneth H. (Brigadier General)
11.09.1957-25.08.1960 Necrason, Conrad F. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
25.12.1953-08.08.1955 720. stíhací bombardovací peruť

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/11-letecka-divize-obranna-1953-1960-t139067#453214Verze : 0
MOD