Main Menu
User Menu

919. křídlo pro speciální operace [1992- ]

919th Special Operations Wing

     
Název:
Name:
919. křídlo pro speciální operace
Originální název:
Original Name:
919th Special Operations Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1992
Předchůdce:
Predecessor:
919. skupina pro speciální operace
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1992-01.07.1994 4. letecká armáda
01.07.1994-DD.MM.RRRR 10. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.08.1992-02.03.1994 Webster, Ernest R. (Colonel)
02.03.1994-05.06.1998 Blair, Jack W. Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1992-DD.MM.RRRR 919. operační skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/919-kridlo-pro-specialni-operace-1992-t139014#453161Verze : 0
MOD