Main Menu
User Menu

913. taktická transportní skupina [1967-1992]

913th Tactical Airlift Group

     
Název:
Name:
913. taktická transportní skupina
Originální název:
Original Name:
913th Tactical Airlift Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1967
Předchůdce:
Predecessor:
913. skupina pro přepravu jednotek, střední
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1992
Nástupce:
Successor:
913. transportní skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1967-25.09.1968 514. taktické transportní křídlo
25.09.1968-17.09.1970 514. vojenské transportní křídlo (přidružené)
01.07.1970-16.09.1970 dočasně podřízena: 302. křídlo pro speciální operace
17.09.1970-21.04.1971 302. křídlo pro speciální operace
01.04.1971-20.04.1971 dočasně podřízena: 403. smíšené křídlo
21.04.1971-08.01.1976 403. taktické transportní křídlo
08.01.1976-01.07.1986 459. taktické transportní křídlo
01.07.1986-01.02.1992 459. vojenské transportní křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.07.1967-25.09.1967 Anderson, Reginald L. (Colonel)
25.09.1967-06.10.1968 Boyle, Richard J. (Colonel)
06.10.1968-05.08.1969 Behling, Theodore G. (Lieutenant Colonel)
05.08.1969-29.05.1970 Morrow, James R. (Colonel)
29.05.1970-27.08.1975 Behling, Theodore G. (Colonel)
27.08.1975-DD.02.1979 Vogler, Edward W. (Lieutenant Colonel)
DD.02.1979-26.03.1979 Natale, Angelo C. (Lieutenant Colonel)
26.03.1979-01.06.1981 Galley, Eugene C. (Colonel)
01.06.1981-29.05.1983 Walker, Frederick D. (Colonel)
29.05.1983-02.09.1984 Campbell, Joe L. (Colonel)
02.09.1984-12.10.1984 Quinn, William J. (Lieutenant Colonel)
12.10.1984-02.08.1987 Quarnaccio, Michael J. (Colonel)
02.08.1987-31.07.1989 Czekanski, James P. (Lieutenant Colonel)
31.07.1989-01.02.1992 Nichols, Scott R. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/913-takticka-transportni-skupina-1967-1992-t138990#453137Verze : 0
MOD