Main Menu
User Menu

910. taktická stíhací skupina [1973-1981]

910th Tactical Fighter Group

     
Název:
Name:
910. taktická stíhací skupina
Originální název:
Original Name:
910th Tactical Fighter Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1973
Předchůdce:
Predecessor:
910. skupina pro speciální operace
Datum zániku:
Disbanded:
01.07.1981
Nástupce:
Successor:
910. taktická transportní skupina
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1973-01.04.1981 434. taktické stíhací křídlo
01.04.1981-01.07.1981 459. taktické transportní křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
09.03.1973-14.08.1976 Henderson, Billy R. (Lieutenant Colonel)
14.08.1976-01.11.1976 Lodwick, William J. (Lieutenant Colonel)
01.11.1976-DD.07.1979 Foster, Duane L. (Lieutenant Colonel)
DD.07.1979-10.09.1979 Vargo, Dennis M. (Major)
10.09.1979-01.07.1981 Skinner, Francis J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/910-takticka-stihaci-skupina-1973-1981-t138980#453127Verze : 0
MOD