Main Menu
User Menu

542. výcvikové křídlo bojových osádek [1985-1991]

542nd Combat Crew Training Wing

     
Název:
Name:
542. výcvikové křídlo bojových osádek
Originální název:
Original Name:
542nd Combat Crew Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
31.07.1985
Předchůdce:
Predecessor:
92. bombardovací křídlo, těžké
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1991
Nástupce:
Successor:
542. křídlo pro výcvik osádek
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
31.07.1985-21.05.1990 23. letecká armáda
21.05.1990-01.10.1991 22. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
31.07.1985-01.10.1991 Albuquerque, Kirtland AFB
Velitel:
Commander:
31.07.1985-DD.01.1986 Hargrove, Floyd E. (Colonel)
DD.01.1986-17.06.1987 Parsons, Larry D. (Colonel)
17.06.1987-15.06.1989 Page, Roland J. (Colonel)
15.06.1989-07.06.1991 Holland, Charles R. (Colonel)
07.06.1991-01.10.1991 Vycital, Gary C. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/542-vycvikove-kridlo-bojovych-osadek-1985-1991-t138917#453064Verze : 0
MOD