Main Menu
User Menu

512. křídlo pro přepravu jednotek, střední [1952-1965]

512th Troop Carrier Wing, Medium

     
Název:
Name:
512. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Originální název:
Original Name:
512th Troop Carrier Wing, Medium
Datum vzniku:
Raised/Formed:
14.06.1952
Předchůdce:
Predecessor:
512. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Datum zániku:
Disbanded:
08.01.1965
Nástupce:
Successor:
512. křídlo pro přepravu jednotek, těžké
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
14.06.1952-14.01.1954 ?
14.01.1954-25.03.1958 1. letecká armáda
25.03.1958-15.08.1960 14. letecká armáda
15.08.1960-28.10.1962 ?
28.10.1962-28.11.1962 9. letecká armáda
28.11.1962-08.01.1965 ?
Dislokace:
Deployed:
14.06.1952-20.07.1958 New Castle, New Castle County Airport
20.07.1958-08.01.1965 Willow Grove, Naval Air Station Willow Grove
Velitel:
Commander:
14.06.1952-05.08.1952 Davis, Frank W. (Colonel)
05.08.1952-08.01.1965 Bagby, John S. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
14.06.1952-14.04.1959 512. skupina pro přepravu jednotek (střední)
11.02.1963-08.01.1965 913. skupina pro přepravu jednotek, střední
11.02.1963-01.01.1964 914. skupina pro přepravu jednotek, střední

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/512-kridlo-pro-prepravu-jednotek-stredni-1952-1965-t138894#453041Verze : 0
MOD