Main Menu
User Menu

505. křídlo velení a řízení [2004- ]

505th Command and Control Wing

     
Název:
Name:
505. křídlo velení a řízení
Originální název:
Original Name:
505th Command and Control Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
12.03.2004
Předchůdce:
Predecessor:
Skupina vzdušných sil pro velení, řízení a inovace
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
12.03.2004-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
12.03.2004-02.12.2005 McGuirk, Charles M. (Colonel)
02.12.2005-24.08.2007 DiFonzo, Vincent P. (Colonel)
24.08.2007-23.06.2008 Shanahan, John N.T. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil

URL : https://www.valka.cz/505-kridlo-veleni-a-rizeni-2004-t138886#453033Verze : 0
MOD