Main Menu
User Menu

498. křídlo zbraňových systémů [2006-2009]

498th Armament Systems Wing

     
Název:
Name:
498. křídlo zbraňových systémů
Originální název:
Original Name:
498th Armament Systems Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
14.02.2006
Předchůdce:
Predecessor:
498. taktická raketová skupina
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.2009
Nástupce:
Successor:
498. křídlo jaderných systémů
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
31.03.2006-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
31.03.2006-26.06.2006 ?, ? ( ? )
26.06.2006-24.06.2008 Andrews, Harry L. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/498-kridlo-zbranovych-systemu-2006-2009-t138867#453014Verze : 0
MOD