Main Menu
User Menu

482. taktické stíhací křídlo [1981-1992]

482nd Tactical Fighter Wing

     
Název:
Name:
482. taktické stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
482nd Tactical Fighter Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.02.1981
Předchůdce:
Predecessor:
482. stíhací bombardovací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1992
Nástupce:
Successor:
482. stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1981-DD.MM.RRRR 10. letecká armáda (záložní)
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.04.1981-DD.09.1983 Erwin, Ralph D. (Colonel)
DD.09.1983-20.10.1984 Foster, Duane L. (Colonel)
20.10.1984-06.07.1987 Winebarger, Forrest S. (Colonel)
06.07.1987-01.12.1990 Smith, David R. (Brigadier General)
01.12.1990-01.02.1992 Turner, James L. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/482-takticke-stihaci-kridlo-1981-1992-t138863#453010Verze : 0
MOD