Main Menu
User Menu

460. letištní křídlo [2001-2004]

460th Air Base Wing

     
Název:
Name:
460. letištní křídlo
Originální název:
Original Name:
460th Air Base Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
26.04.2001
Předchůdce:
Predecessor:
460. taktická průzkumná skupina
Datum zániku:
Disbanded:
19.08.2004
Nástupce:
Successor:
460. kosmické křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.2001-DD.MM.RRRR 14. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.10.2001-30.06.2003 Sands, James A. (Colonel)
30.06.2003-19.08.2004 Kirkman, Allen Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/460-letistni-kridlo-2001-2004-t138855#453002Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/460th-Air-Base-Wing-t138855#453002Version : 0
MOD