Main Menu
User Menu

452. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké [1978-1992]

452nd Air Refueling Wing, Heavy

     
Název:
Name:
452. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké
Originální název:
Original Name:
452nd Air Refueling Wing, Heavy
Datum vzniku:
Raised/Formed:
08.03.1978
Předchůdce:
Predecessor:
452. křídlo pro doplňování paliva za letu
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1992
Nástupce:
Successor:
452. křídlo pro doplňování paliva za letu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.03.1978-01.02.1992 10. letecká armáda (záložní)
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
08.03.1978-07.05.1978 Wade, James L. (Brigadier General)
07.05.1978-05.05.1980 Blalack, Ronald R. (Brigadier General)
05.05.1980-01.11.1980 Moore, John D. (Colonel)
01.11.1980-27.04.1987 McDaniel, William B. (Brigadier General)
27.04.1987-DD.04.1989 Hamer, James E. (Colonel)
DD.04.1989-01.02.1992 Peters, Michael J. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
08.03.1978-01.02.1992 940. skupina pro doplňování paliva za letu, těžká
01.07.1978-01.07.1987 931. skupina pro doplňování paliva za letu, těžká
01.10.1986-01.07.1987 916. skupina pro doplňování paliva za letu, těžká (přidružená)

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/452-kridlo-pro-doplnovani-paliva-za-letu-tezke-1978-1992-t138843#452990Verze : 1
MOD