Main Menu
User Menu

452. křídlo pro doplňování paliva za letu [1976-1978]

452nd Air Refueling Wing 

     
Název:
Name:
452. křídlo pro doplňování paliva za letu
Originální název:
Original Name:
452nd Air Refueling Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1976
Předchůdce:
Predecessor:
452. taktické transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
08.03.1978
Nástupce:
Successor:
452. křídlo pro doplňování paliva za letu, těžké
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1976-08.10.1976 ?
08.10.1976-08.03.1978 10. letecká armáda (záložní)
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
12.01.1976-08.03.1978 Wade, James L. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1976-01.01.1977 940. taktická transportní skupina
01.01.1977-08.03.1978 940. skupina pro doplňování paliva za letu, těžká

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/452-kridlo-pro-doplnovani-paliva-za-letu-1976-1978-t138842#452989Verze : 1
MOD