Main Menu
User Menu

452. taktické transportní křídlo [1972-1976]

452nd Tactical Airlift Wing

     
Název:
Name:
452. taktické transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
452nd Tactical Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1972
Předchůdce:
Predecessor:
452. vojenské transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1976
Nástupce:
Successor:
452. křídlo pro doplňování paliva za letu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1972-01.10.1976 ?
Dislokace:
Deployed:
01.01.1972-12.01.1976 Novato, Hamilton AFB
Velitel:
Commander:
01.04.1972-DD.07.1972 Huff, Harry J. II (Colonel)
DD.07.1972-12.01.1976 Hathaway, William G. (Brigadier General)
12.01.1976-01.10.1976 Wade, James L. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1972-01.10.1976 940. taktická transportní skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/452-takticke-transportni-kridlo-1972-1976-t138841#452988Verze : 1
MOD