Main Menu
User Menu

452. taktické průzkumné křídlo [1952-1955]

452nd Tactical Reconnaissance Wing

     
Název:
Name:
452. taktické průzkumné křídlo
Originální název:
Original Name:
452nd Tactical Reconnaissance Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
06.06.1952
Předchůdce:
Predecessor:
452. bombardovací křídlo, lehké
Datum zániku:
Disbanded:
22.05.1955
Nástupce:
Successor:
452. bombardovací křídlo, taktické
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
13.06.1952-01.12.1952 ?
01.12.1952-22.05.1955 4. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
13.06.1952-22.05.1955 Long Beach, Long Beach Municipal Airport
Velitel:
Commander:
13.06.1952-DD.10.1952 Miller, George M. Jr (Colonel)
DD.10.1952-15.05.1955 Marriott, Joseph S. (Brigadier General)
15.05.1955-22.05.1955 Alison, John R. (Major General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
13.06.1952-22.05.1955 452. taktická průzkumná skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/452-takticke-pruzkumne-kridlo-1952-1955-t138837#452984Verze : 0
MOD