Main Menu
User Menu

446. vojenské transportní křídlo (přidružené) [1973-1992]

446th Military Airlift Wing (Associate)

     
Název:
Name:
446. vojenské transportní křídlo (přidružené)
Originální název:
Original Name:
446th Military Airlift Wing (Associate)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
29.01.1973
Předchůdce:
Predecessor:
446. taktické transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1992
Nástupce:
Successor:
446. tranportní křídlo (přidružené)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1973-08.10.1976 ?
08.10.1976-DD.MM.RRRR 4. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.07.1973-28.08.1975 Beyl, Donald F. (Colonel)
28.08.1975-10.05.1976 Wriggle, Paul A. (Colonel)
10.05.1976-26.08.1979 Black, Edward C. Jr (Colonel)
26.08.1979-13.03.1983 Burford, Thomas E. (Colonel)
13.03.1983-24.06.1984 Baumler, Dale R. (Colonel)
24.06.1984-01.05.1986 Walker, Frederick D. (Colonel)
01.05.1986-14.05.1988 Casson, Charles B. (Colonel)
14.05.1988-04.02.1990 Winner, Robert J. (Colonel)
04.02.1990-08.12.1990 Sehorn, James E. (Colonel)
08.12.1990-01.02.1992 Gadd, Clayton T. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/446-vojenske-transportni-kridlo-pridruzene-1973-1992-t138833#452980Verze : 0
MOD