Main Menu
User Menu

445. vojenské transportní křídlo (přidružené) [1973-1992]

445th Military Airlift Wing (Associate)

     
Název:
Name:
445. vojenské transportní křídlo (přidružené)
Originální název:
Original Name:
445th Military Airlift Wing (Associate)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
29.01.1973
Předchůdce:
Predecessor:
445. vojenské transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1992
Nástupce:
Successor:
445. tranportní křídlo (přidružené)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1973-08.10.1976 ?
08.10.1976-01.02.1992 4. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.07.1973-01.02.1992 San Bernardino, Norton AFB
Velitel:
Commander:
01.07.1973-14.10.1973 Blalack, Ronald R. (Colonel)
14.10.1973-30.04.1976 Deist, Leonard F. (Colonel)
30.04.1976-01.07.1976 Ratchen, Rollin L. (Lieutenant Colonel)
01.07.1976-15.07.1977 Sharp, Alan G. (Colonel)
15.07.1977-15.09.1977 Conley, William M. (Colonel)
15.09.1977-01.05.1983 Dotson, Robert E. (Colonel)
01.05.1983-06.07.1984 Hart, Donald C. (Colonel)
06.07.1984-29.08.1989 Fortson, Eugene T. (Colonel)
29.08.1989-25.03.1991 Lee, Michael R. (Colonel)
25.03.1991-28.04.1991 Jackson, Claude G. (Colonel)
28.04.1991-01.02.1992 Snyder, Warren D. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/445-vojenske-transportni-kridlo-pridruzene-1973-1992-t138827#452974Verze : 0
MOD