Main Menu
User Menu

445. vojenské transportní křídlo [1966-1971]

445th Military Airlift Wing

     
Název:
Name:
445. vojenské transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
445th Military Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1966
Předchůdce:
Predecessor:
445. letecké transportní křídlo, těžké
Datum zániku:
Disbanded:
29.06.1971
Nástupce:
Successor:
445. vojenské transportní křídlo (přidružené)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1966-26.01.1968 Záložní oblast 3. letecké armády
26.01.1968-02.06.1969 21. letecká armáda
02.06.1969-31.12.1969 Záložní oblast 3. letecké armády
31.12.1969-29.06.1971 ?
Dislokace:
Deployed:
01.01.1966-29.06.1971 Marietta, Dobbins AFB
Velitel:
Commander:
01.01.1966-01.01.1970 Wilson, George H. (Brigadier General)
01.01.1970-29.06.1971 Rudder, Carl F. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/445-vojenske-transportni-kridlo-1966-1971-t138826#452973Verze : 0
MOD