Main Menu
User Menu

445. stíhací bombardovací křídlo [1952-1957]

445th Fighter-Bomber Wing

     
Název:
Name:
445. stíhací bombardovací křídlo
Originální název:
Original Name:
445th Fighter-Bomber Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
24.06.1952
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
06.09.1957
Nástupce:
Successor:
445. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
08.07.1952-06.09.1957 1. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
08.07.1952-15.06.1955 Buffalo
15.06.1955-06.09.1957 Niagara, Niagara Falls Municipal Airport

Velitel:
Commander:
08.07.1952-11.08.1952 Proctor, Carlton C. (Colonel)
DD.MM.1955-06.09.1957 Staley, Harry A. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
08.07.1952-06.09.1957 445. stíhací-bombardovací skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/445-stihaci-bombardovaci-kridlo-1952-1957-t138821#452968Verze : 0
MOD