Main Menu
User Menu

442. taktické stíhací křídlo [1983-1992]

442nd Tactical Fighter Wing

     
Název:
Name:
442. taktické stíhací křídlo
Originální název:
Original Name:
442nd Tactical Fighter Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
21.11.1983
Předchůdce:
Predecessor:
442. taktické transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1992
Nástupce:
Successor:
442. stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.02.1984-DD.MM.RRRR 10. letecká armáda (záložní)
Dislokace:
Deployed:
01.02.1984-01.02.1992 Belton, Richards-Gebaur AFB
Velitel:
Commander:
01.02.1984-30.03.1984 McIntosh, Robert A. (Lieutenant Colonel)
30.03.1984-16.01.1987 Jones, Robert H. (Colonel)
16.01.1987-05.07.1989 McIntosh, Robert A. (Brigadier General)
05.07.1989-01.02.1992 Bradley, John A. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.02.1984-01.07.1987 926. taktická stíhací skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/442-takticke-stihaci-kridlo-1983-1992-t138818#452965Verze : 0
MOD