Main Menu
User Menu

442. křídlo pro přepravu jednotek, střední [1949-1951]

442nd Troop Carrier Wing, Medium

     
Název:
Name:
442. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Originální název:
Original Name:
442nd Troop Carrier Wing, Medium
Datum vzniku:
Raised/Formed:
10.05.1949
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
12.03.1951
Nástupce:
Successor:
442. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
27.06.1949-12.03.1951 10. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
27.06.1949-27.05.1950 Fairfax Field
27.05.1950-12.03.1951 Olathe NAS
Velitel:
Commander:
27.06.1949-DD.08.1950 DeLany, Russell W. (Colonel)
DD.08.1950-DD.09.1950 League, Archie W. (Colonel)
DD.09.1950-01.10.1950 Waldorf, Loyd C. (Colonel)
01.10.1950-12.03.1951 Goff, Lyman H. Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
27.06.1949-12.03.1951 442. skupina pro přepravu jednotek, střední

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/442-kridlo-pro-prepravu-jednotek-stredni-1949-1951-t138812#452959Verze : 0
MOD